Корзина
82 отзыва
Мы теперь в Instagram YOUTUBE Pinterest! Подписывайтесь!
GS-F
+380630572208

САМІ СТИЛЬНІ СПОСОБИ НОСИТИ ДОВГІ ШОРТИ ЗАРАЗ І ВCЮ ОСІНЬ

САМІ СТИЛЬНІ СПОСОБИ НОСИТИ ДОВГІ ШОРТИ ЗАРАЗ І ВCЮ ОСІНЬ

Завдяки Bottega Veneta, CELINE, Givenchy і іншим, довгі шорти стали невід'ємною частиною сучасного гардероба.

САМІ СТИЛЬНІ СПОСОБИ НОСИТИ ДОВГІ ШОРТИ ЗАРАЗ І ВCЮ ОСІНЬ
Завдяки Bottega Veneta, CELINE, Givenchy і іншим, довгі шорти стали невід'ємною частиною сучасного гардероба. Ось ваш путівник по самим шикарним стилям з порадами, як носити їх з апломбом. Крім того, шорти допоможуть вам пережити перехідний сезон і осінь.
 
Наряди з шортами часто асоціюються з теплою погодою, а в більш жаркі сезони ми вважаємо за краще білі шорти і короткі джинсові шорти. Крім того, є осінні та зимові ітерації, виконані з смесовой вовни і розкішної шкіри, що робить укорочений низ актуальним цілий рік. У 2020 році довгі шорти стали одними з найбільш затребуваних образів серед стильового набору: від класичних бермуд до розкішних шкіряних шортів та деніму з зазором до колін. Також з'явилися силуети гаучо і кюлотов. Але перш ніж ви спишете цю тенденцію як застарілу або некрасиву, останні версії довгих шорт досить освіжають минулі десятиліття (звичайне явище з дрейфом циклічного стилю). Хоча нинішній ажіотаж - це ще одна відродилася ностальгічна тенденція в одежде.- цей образ користувався великою популярністю в 80-х і 90-х роках - в новому сезоні відчувається свіжість завдяки сучасному дизайну і сучасним стильовим реплік.
 Довгі шорти були помітно помітні на подіумах дизайнерів сезону весна / літо 2020 року, від шкіряних стилів з напуском на Bottega Veneta до адаптованих версій на CELINE, Max Mara і The Row, аж до джинсових гаучо на Givenchy.Таким чином, ця тенденція швидко знайшла своє відображення в гардеробах законодавців моди в поєднанні з класичними майками, боді і класичної сорочкою зверху і, що найбільш вигідно, масивними золотими прикрасами, сандалями Bottega Veneta і дизайнерської сумкою для обробки.
 
Коли дебютували колекції осінь / зима 2020 року, стало ясно, що довгі шорти - це майже швидкоплинний тренд. Замість цього, версії для прохолодної погоди рясніли від шкіри до колін і індивідуального крою у Saint Laurent, Victoria Beckham і Alejandra Alonso Rojas до строгих костюмів з шортами у Marc Jacobs і Jonathan Simkhai - високі чоботи, розкішний трикотаж і топи з високим коміром виявилися ключовими. предмети для укладання. З огляду на, що набір стилів сприйняв цю тенденцію з таким завзяттям, безліч надихаючих нарядів знайшло своє відображення в наших збережених папках в Instagram.
 
А попереду ми поділимося з вами 15 нашими улюбленими образами з довгими шортами, які допоможуть вам з упевненістю підійти до цієї тенденції. Ми знаємо, наскільки складно це зробити, від вибору ідеальної довжини до визначення кращих стилів, які можна поєднувати як з базовими, так і з індивідуальним нарядом. Не кажучи вже про досягнення правильного балансу між шарами і текстурами, коли ми вступаємо в сезон прохолодної погоди.
 
Продовжуйте читати, щоб отримати вичерпне керівництво з довгими шортами, які ви можете носити зараз, в перехідний сезон і восени.
Другие статьи